Аутсорсинг виробництва

Аутсорсинг виробництва

Процес виготовлення будь-якої продукції може складатися з безлічі етапів. Чим складніше технологія виготовлення продукції, тим більше список операцій, які виконуються при створенні продукту. Багато компаній використовують готову продукцію, вироблену іншими підприємствами в якості напівфабрикатів при створенні власних товарів, або ж вдаються до послуг сторонніх компаній для різних операцій зі своєю продукцією. Дана форма взаємодії називається аутсорсинг виробництва.

 

Аутсорсинг виробництва — перевірений спосіб домогтися необхідного результату, залучаючи кваліфіковані кадри та необхідні виробничі потужності від сторонньої компанії.

Аутсорсинг виробництва виконує велику кількість допоміжних і суміжних функцій для виробничих підприємств, і являє собою передачу виконання конкретних завдань і виробничих процесів з виготовлення продукції або її обробці надійному підряднику.

Підприємство-замовник може делегувати аутсорсеру процеси, пов'язані з виконанням різних завдань:

- виготовлення деталей і компонентів;

- обробка сировини;

- складання готових виробів;

- виготовлення продукції під ключ.

Зазвичай замовники передають підрядникам функції виконання робіт на певних етапах роботи. Але буває, що весь виробничий процес передається на аутсорсинг, у випадках, якщо підприємство не має необхідних умов і потужностей для самостійного випуску продукції.

 

Коли необхідний аутсорсинг виробництва

Передача функцій з виготовлення певної продукції або її складових на аутсорсинг виробництва використовується в таких ситуаціях:

1. Виготовлення продукції є для компанії не профільним бізнес-процесом.

2. Потрібна допомога з боку на якомусь конкретному етапі робіт. Наприклад, на аутсорсинг виробництва передається виготовлення складових або збірка товарів.

3. На підприємстві немає необхідних потужностей для випуску конкретної продукції, тому для її виготовлення потрібно залучити потужності компанії підрядника.

4. Збільшення обсягів виробництва товарів. При отриманні великого замовлення або замовлень відразу від декількох важливих клієнтів, особливо коли строк передачі виробів замовнику обмежений, підприємство іноді може не впоратися з таким високим виробничим навантаженням. І тоді оптимальним рішенням буде замовити аутсорсинг виробництва, передавши частину робочих функцій підряднику. Підрядник забезпечує необхідний обсяг і якість продукції, а замовник контролює процес.

 

Аутсорсинг основного виробництва — вигоди послуги від компанії АСКОМ

Аутсорсинг виробництва має безліч переваг для замовника:

- Ви ефективно оптимізуєте свої активи оборотні активи. Залучення послуги аутсорсинг основного виробництва забезпечить вам спрощення розрахунків і позбавить від необхідності шукати, купувати та транспортувати сировину, і оплачувати роботу відповідного персоналу.

- Ви отримуєте гарантований і очікуваний результат коштом ресурсів аутсорсера. Ви платите нам за фактом отримання необхідних послуг, коли результат відповідає висунутим вимогам.

- Збільшення обсягів виробництва. За допомогою послуги аутсорсинг виробництва Ви можете в рази збільшити результативність своєї діяльності. Спільна робота декількох підрядників істотно збільшує обсяги виробленої продукції, що дуже актуально при термінових і великих замовленнях.

- Купуючи послуги аутсорсинг виробництва, ви підвищуєте ефективність основної діяльності свого підприємства. Непрофільні функції стають турботою аутсорсера, а підприємство концентрує вільні ресурси на роботу над головним напрямком. В результаті використання послуги аутсорсинг виробництва, продуктивність і прибутковість вашого підприємства істотно підвищуються.

- Ви економите ресурси. Часто виготовлення аналогічної продукції обходиться на порядок дешевше в аутсорсера, ніж на основному виробництві. Провівши тендер, підприємство-замовник послуги аутсорсинг виробництва має можливість обрати підрядника, готового виконати необхідні виробничі функції за найнижчою вартістю, що дозволить підприємству-замовнику знизити собівартість готових товарів.

Послуга аутсорсинг виробництва — перевірений і ефективний шлях вирішення завдань з виробництва продукції будь-якого призначення. Залучення послуги аутсорсинг виробництва від компанії-аутсорсера дає можливість використовувати її ресурси для отримання необхідного результату для компанії-замовника. При цьому вартість робіт набагато нижче, ніж якби замовник організовував дані роботи у себе на підприємстві самостійно.

Аутсорсинг виробництва позбавить вас від необхідності виконання безлічі другорядних функцій, оптимізує використання оборотних коштів і забезпечить динамічний розвиток вашої компанії.