Аутсорсинг клінінгових послуг

Аутсорсинг клінінгових послуг

Виробничий процес великого підприємства — відповідальна діяльність, що вимагає максимальної концентрації.

Однак дрібні непрофільні роботи сильно відволікають від основної діяльності, вимагаючи витрат часу, трудових ресурсів і фінансів. Таке завдання, як контроль за чистотою виробничих приміщень, може успішно виконуватися шляхом залучення ресурсів сторонньої компанії — аутсорсера. Сучасна надійна і зручна форма делегування певного функціонала компанії, що надає клінінгові послуги, називається клінінговий аутсорсинг (аутсорсинг прибирання приміщень).

Якісна та ретельне прибирання виробничих приміщень — це не тільки підтримання чистоти та порядку, а й турбота про здоров'я і

безпеки знаходяться в ньому співробітників. Аутсорсинг прибирання приміщень сміливо можна

довірити професійному оператору клінінгових послуг — компанії АСКОМ. Завдяки послузі клінінговий аутсорсинг від компанії АСКОМ, ваші приміщення завжди будуть доглянутими, чистими та безпечними, а вартість послуг буде вигідною для вашого підприємства.

 

Що таке клінінговий аутсорсинг?

Аутсорсинг прибирання приміщень на сьогодні має велику популярність серед великих виробничих компаній України.

Підприємство, замість того, щоб наймати штат відповідного персоналу, закуповувати спеціальне обладнання та хімічні засоби, просто укладає договір з компанією оператором, що надає послугу аутсорсинг прибирання приміщень. Таким чином, велике підприємство не витрачає кошти, зусилля і час на організацію прибирання приміщень, а передає цю функцію компанії-професіоналу, що спеціалізується на даному виді діяльності та має досвід в даній сфері та технічні можливості.

 

Аутсорсинг клінінгових послуг від компанії АСКОМ

Компанія АСКОМ, надаючи своїм партнерам послугу клінінговий аутсорсинг, залучає до роботи кращих спеціалістів і постійно здійснює контроль якості робіт за послугою аутсорсинг прибирання приміщень. Також ми закуповуємо якісне сучасне обладнання та інвентар для виконання послуги аутсорсинг прибирання приміщень для забезпечення ідеального результату. Вам не доведеться нести постійні витрати на утримання і ремонт дорогого клінінгового обладнання, — це наша турбота.

 

Компанія АСКОМ надає наступні клінінгові послуги (аутсорсинг прибирання приміщень):

- генеральне прибирання приміщень;

- прибирання приміщень після будівельників і ремонту;

- повсякденне прибирання приміщень за затвердженим із замовником графіком;

- миття вікон та фасадів;

- чищення килимів та м'яких меблів;

- очищення забруднених поверхонь;

- прибирання територій та паркінгів;

- хімчистка та інші спец роботи;

- санітарні роботи: дезінфекція, дезінсекція, дератизація.

Також надаємо додаткові послуги з прибирання за погодженням з клієнтом, що прописується в договорі. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, і розробляємо оптимальний пакет послуг клінінговий аутсорсинг з урахуванням його потреб і побажань.

 

Клінінговий аутсорсинг від компанії АСКОМ — переваги:

- ви можете цілком зосередитися на своїй основній діяльності, не турбуючись про питання клінінгу;

- ви отримуєте якісні професійні послуги клінінговий аутсорсинг демократичною ціною, а зекономлені кошти ви можете задіяти в обороті компанії. За рахунок гуртових закупівель витратні матеріали обходяться нам дешевше звичайного, що дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам кращі ціни на послугу клінінговий аутсорсинг;

- ви економите час і зусилля, оскільки за допомогою професіоналів прибирання приміщення здійснюється в кілька разів швидше і якісніше;

- ви позбавлені від складнощів підбору грамотного персоналу і ризику отримання неякісних послуг, також вам не потрібно піклуватися про податкову та юридичної складової працевлаштування найманих працівників при замовленні опції клінінговий аутсорсинг;

- аутсорсинг клінінгових послуг здійснюється в будь-який час доби та найкоротші терміни;

- наші фахівці справляються з завданнями будь-якої складності на відмінно.

Переконавшись у вигідному співробітництві, аутсорсинг клінінгових послуг від компанії АСКОМ вже обрало велика кількість підприємств-замовників, бо ми пропонуємо прозору оптимальну вартість послуг, взаємовигідні умови, висока якість виконання і сервіс на найвищому рівні.

Різним замовником підходять різні форми взаємодії в рамках послуги аутсорсинг прибирання приміщень. Компанія АСКОМ надає аутсорсинг клінінгових послуг всім клієнтам в оптимальній для них формі. Для нас головне — довіра і задоволеність наших замовників. Зв'яжіться з нами зручним способом, і наші фахівці запропонують найоптимальніший формат і вигідні умови, виходячи з потреб саме вашої компанії.

Замовте аутсорсинг клінінгових послуг професіоналів, і присвятіть свого часу першорядним завданням!