logo
Головний офіс:
В курсі подій
Новини компанії Аском Сервіс

С Новым Годом!

Поздравляем коллектив нашей компании и партнёров с Новым Годом!

Новый год - это не просто начало нового календаря, это новые надежды, успехи, победы.

Аутсорсинг виробництва

Аутсорсинг виробництва

Процес виготовлення будь-якої продукції може складатися з безлічі етапів. Чим складніше технологія виготовлення продукції, тим більше список операцій, які виконуються при створенні продукту. Багато компаній використовують готову продукцію, вироблену іншими підприємствами в якості напівфабрикатів при створенні власних товарів, або ж вдаються до послуг сторонніх компаній для різних операцій зі своєю продукцією. Дана форма взаємодії називається аутсорсинг виробництва.

Аутсорсинг клінінгових послуг

Аутсорсинг клінінгових послуг

Виробничий процес великого підприємства — відповідальна діяльність, що вимагає максимальної концентрації.

Однак дрібні непрофільні роботи сильно відволікають від основної діяльності, вимагаючи витрат часу, трудових ресурсів і фінансів. Таке завдання, як контроль за чистотою виробничих приміщень, може успішно виконуватися шляхом залучення ресурсів сторонньої компанії — аутсорсера. Сучасна надійна і зручна форма делегування певного функціонала компанії, що надає клінінгові послуги, називається клінінговий аутсорсинг (аутсорсинг прибирання приміщень).

Якісна та ретельне прибирання виробничих приміщень — це не тільки підтримання чистоти та порядку, а й турбота про здоров'я і

аутсорсинг харчування

Аутсорсинг харчування

Для багатьох промислових підприємств організація харчування персоналу на своїй території є необхідністю. Найчастіше великі виробничі підприємства знаходяться далеко від кафе, магазинів і фаст-фудів. І це при великій кількості співробітників, які повинні десь харчуватися.

Все ще залишилися питання?
Маєте питання?
Отримати відповіді